سوالات متداول

شاید این موارد سوال شما هم باشه!

این‌ها سوال‌هایی هستن که مشتریان خیلی از ما پرسیدن و ما این سوالات رو به همراه جواب برای شما هم قرار دادیم:

ما در میوه رسون متعهدیم که صرفا میوه ها و محصولات را با کیفیت درجه یک برای مشتریانمان ارسال کنیم. با این حال شما می توانید بعد از دریافت سفارش کیفیت آن را بررسی کنید، رضایت شما مهمترین اصل در میوه سون است.

پس از انتخاب محصولات با ورود به مرحله دوم، شما می توانید از جدول زمانی زمان تحویل سفارش خود را انتخاب کنید.

در قسمت پایانی سفارش، قسمت توضیحات قرار گرفته تا بتوانید در مورد اقلام سفارش هر توضیحی که مد نظر داشتید ذکر کنید. مثلا بگید سیب زمینی متوسط می خواهید یا بزرگ و …

بله. شما می‌توانید روز و ساعت مورد نظر خود را از طریق جدول موجود در مرحله دوم سفارش انتخاب کنید.

تماس بگیرید. شماره تماس ما در سایت ذکر شده.

میوه رسون به تمام نقاط شهر ارسال دارد.

بعضی از اقلام (مثل هندوانه، طالبی، به بزرگ و …) به سبب عدم امکان تنظیم وزنی به صورت دانه ای یا بسته ای فروخته می شوند تا در محاسبه هزینه مشکلی پیش نیاید.

بله، در صورت تمایل به لغو سفارش با ما تماس بگیرید.

بله، فعلا برای انجام اینکار با ما تماس بگیرید.

سایت میوه رسون در تمام 24 ساعت در دسترس است و در هر زمان می توانید سفارش خود را ثبت کنید. ارسال سفارشات از 9 صبح الی 10 شب انجام می‌شود، همچنین بخش پشتیبانی و ارتباط با مشتریان از 9 صبح تا 9 شب در خدمت شما هستند.

هزینه ارسال در تمام نقاط مشهد مبلغ 15 هزار تومان می‌باشد و مابقی هزینه ارسال، توسط میوه رسون پرداخت می‌گردد. فرقی نمی‌کند در کدام محدوده از مشهد باشید.

اگر هنوز پاسخ سئوال خود را پیدا نکرده‌اید، می‌توانید از طریق فرم تماس با ما و یا پشتیبانی آنلاین سایت سوال خود را با ما مطرح کنید.